Motoristická diskuse

- Motoristická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

Motoristická diskuse / Auto na vlastní kůži / Vaše zkušenosti s vozem Dacia Duster

Autor Zpráva
carphatia
# Zasláno: 21 Úno 2011 00:02

Najde se tu někdo, kdo má zkušenost s vozem Dacia Duster 4x4? Auto vypadá docela pěkně, ale rád bych se dozvěděl, jak jsou na tom Rumuni s dílenským zpracováním interiéru, jestli plasty nedrnčí, doléhají jak mají, jak se auto chová na silnici, co umí v terénu. Zkušenosti s motorem (diesel i benzín), spotřeba atd... Prostě cokoli, co můžete napsat o tomto autě. Dík!

VojtaPav
# Zasláno: 12 Bře 2011 12:37

No já nevím, nové auto je sice nové auto, ale když přihlédnu k tomu, že nový Duster 4x4 stojí cca 300 tisíc, raději bych ty prachy utratil za jeté BMW X5, které je kvalitativně někde úplně jinde, případně za stejnou sumu koupíte VW Touareg či KIA Sorento ve špičkovém stavu. Těmto "ojetinám" bych věřil více než autu někde z Rumunska. Duster je navíc zatím na trhu příliš krátkou dobu na nějaké podstatnější zkušenosti.

Anonymní
# Zasláno: 26 Dub 2011 12:41

26.4.2011
No ja nevím BMW X 5 za 300 papíru tomá najeto třikrát kolem zeměkole,tuareg přepatlanej elektronikou známej ho má a pořád mu něco bliká a pípá.Jedině KIA ale ta nová a (sorento) ta začíná na 417 t.Jedině tedy duster.Já jsem čekatel chci 4x4 Artica po sledování všeho kolem vím,že nekupuji nic luksusního,ale mě to stačí.Do nafty nejdu motory hrozně složity a vubec si nedovedu představit,že do novýho auta natankuji nějakou pančovanou naftu.Už se mě to stalo a nedovolátese nikoho schazují to na dopravce a tojsou většinou zahraniční společnosti takže konec poto benzín.Auto je skvělé perfektně drží stopu a na vysočinu ideál.

Anonymní
# Zasláno: 1 Čec 2011 10:15

A co když v BMW X5 či Touaregu něco odejde (u ojetiny víc než pravděpodobné) ... jste připraveni platit nekřesťansky drahé opravy a díly pro auta této kategorie? Náklady na pojistky, veliká spotřeba - ne děkuji. Nové auto je nové auto - Duster je hodně solidní volba a ostatní automobilky se s tím těžko smiřují, tak se mu snaží dělat negativní image! Petr

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2014

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2011. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: info@i-auto.cz
Přidat k oblíbeným!